Ciekawa praca w Polsce!

Poszukujemy kolegi
który wzmocni nasz zespół

Zanim przeczytasz szczegóły dotyczące oferty pracy zapraszamy na film:

Stanowisko pracy: serwisant - magazynier

Opis stanowiska pracy: galeria zdjęć

Oczekujemy (przede wszystkim):
  • chęci do pracy
  • chęci do nauki pracy (przyuczymy)
  • dyspozycyjności
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętniości
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon
  • możliwość rozwoju w zagranicznej firmie
Pełna oferta pracy: dukument

Przyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: praca @ pewag.pl

Wybierz artykułz archiwum pewag

Najnowsze wiadomości

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010