Baumę czas zacząć

Bauma 2013

 

Dzień przed rozpoczęciem imprezy

Bauma - magiczne słowo przyciągające co 3 lata do Monachium jak magnes producentów maszyn i urządzeń budowlanych oraz jeszcze większą rzeszę zwiedzających.
Bauma to miejsce prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii, prezentowanych w najbardziej wyrafinowany sposób, aby przyciągnąć uwagę klienta - potencjalnego nabywcy.

Niedziela, 14 kwietnia 2013. W Monachium piękne słońce, około 20 °C i kilkanaście godzin do czasu rozpoczęcia imprezy. Na kołach koparko-ładowarki firmy Dressta (model 9,50M) błyszczą już od kilku godzin łańcuchy trakcyjne pewag traktor doppelspur. Ekspozycja może intrygować - przed nami lato, a tu łańcuchy na kołach. Ten wspólny projekt obu firm wskazuje na  fakt, że każda, nawet najbardziej uniwersalna maszyna, może potrzebować wsparcia na błotnistym podłożu, gdzie nawet najbardziej trakcyjna opona traci swoje właściwości. To również sugestia przed kolejną zimą, która już znów za klika miesięcy...
 

Najnowsze informacje z Baumy dotyczące łańcuchów pewag możesz śledzić na naszym portalu klikając na zakładkę NOWOŚCI. Kolejny raport z Baumy już jutro.

Galeria zdjęć z targów Bauma 2013.