Certyfikaty SOLD SECURE

łańcuchy antykradzieżowe pewag VKK 10 i pewag VKK 12

source: pewag USA

Certyfikat do łańcuchów pewag VKK 10mm wystawiony dla dystrybutora pewag w Wielkiej Brytanii - Brindley Chains

Certyfikat do łańcuchów pewag VKK 12mm wystawiony dla dystrybutora pewag w Wielkiej Brytanii - Brindley Chains

Certyfikat do kłódek VIRO 8.2mm oraz 10mm

Certyfikat do kłódek VIRO 12mm

Gratulujemy firmie Brindley Chains z Wielkiej Brytanii, zdobycia certyfikatów SOLD SECURE do łańcuchów zabezpieczających pewag VKK10 i pewag VKK12.

Łańcuchy pewag VKK dystrybuowane są przez trzy firmy:

  • w Ameryce Północnej - przez pewag Inc.
  • w Wielkiej Brytanii - przez Brindley Chains
  • w Unii Europejskiej - przez pewag polska Sp. z o.o.

Łańcuchy pewag VKK są wykorzystywane jako łańcuchy zabezpieczające przed kradzieżą. Standardowo są to łańcuchy produkowane w długich odcinkach z myślą o późniejszym montażu łańcuchów śniegowych do pojazdów użytkowych. Łańcuchy muszą być inteligentnie utwardzone tak, aby zużywały się jak najwolniej podczas ciągłego kontaktu z nawierzchnią.

Kłódki VIRO to sprawdzone kłódki! Od wielu lat dystrybuowane są przez pewag na rynku amerykańskim. W dużym skrócie kłódki charakteryzują się tym, iż ich trzpień zabezpieczający chroniony jest dodatkowo przez trudne do pokonania pręty ogniw łańcucha pewag VKK. Kłódki te nie posiadają w swojej budowie trzpienia w kształcie półkola - takie kłódki są łatwe do pokonania przez złodzieji gdyż ich trzpień w kształcie pałąka jest odsłnięty i "zaprasza" do ataku. 

Wszystkie kłódki da się otworzyć. To tylko kwestia czasu. Wrzućcie Panstwo hasło VIRO do wyszukiwarki na YouTube a znajdziecie filmy wgrane przez kasiarzy otwierających wszystko. Wypowiadają się o kłódkach VIRO w samych superlatywach. Musieli się napocić aby je otworzyć. Zagadka: Czego nie ma złodziej? Odpowiedź: nie ma czasu. Kłódki VIRO łatwo się nie poddają! 

Łańcuchy pewag VKK wespół z kłódkami VIRO tworzą dzięki temu solidną blokadę przed złodziejami. 

W Polsce - zarówno łańcuchy jaki i całe systemy zabezpieczeń wraz z kłódkami - można nabyć w sklepie z zabezpieczeniami rowerowymi oraz zabezpieczeniami motocyklowymi: www.security-chains.pewag.pl

Czy zapomnieliśmy o czymś? Zaoszczędzicie 10% na cenie produktu (z kłódką) używając kodu rabatowego "najtwardsze" w trakcie składania zamówienia.

 

 

 

zabezpieczenia rowerowe, zabezpieczenia do roweru, blokady rowerowe, łańcuchy rowerowe, łańcuchy do roweru, zapięcia rowerowe, zabezpieczenia motocyklowe, zabezpieczenia do motoru, łańcuchy do motoru, zabezpieczenia antykradzieżowe, zabezpieczenia do skutera, łańcuchy do bramy, zabezpieczenia łodzi, zabezpieczenia do silników zaburtowych, zabezpieczenia rowerów na kempingu, zabezpieczenia kamper, zabezpieczenia z certyfikatem, zabezpieczenia maszyn na budowie, pewag VKK 12x45, part number #3012