Gąsienice na koła maszyn leśnych

Gąsienice pewag blutrack na koła maszyn leśnych

Gąsienice pewag bluetrack to relatywnie nowy produkt w ofercie pewag. Choć jest to produkt nowy  - skazany jest na sukces! Dlaczego?

Producenci gąsienic od lat dostarczają swoje produkty jako wyposażenie maszyn leśnych. Co więc nowego może zaproponować kolejny gracz na rynku? Największą - z technologicznie osiągalnych - odporność na ścieranie się gąsienic!

Firma pewag od lat jest liderem na rynku łańcuchów ochronnych - łańcuchów, które przedłużają żywotność opon maszyn pracujących w ekstremalnie trudnych warunkach, głównie kamieniołomach.

Łańcuchy ochronne - raz zamontowene -  użytkowane są do czasu ich całkowitego zużycia (starcia). Inwestycja w te nienajtańsze akcesoria jest tym bardziej uzasadniona  ekonowmicznie, im dluższą żywotność łańcuchów w danej aplikacji jest w stanie zapewnić producent. Firma pewag posiada największe "know-how" jeśli chodzi o technikę powierzchniowego utwardzania metalu - tak bardzo istotną przy produkcji zarówno: łańcuchów ochronnych jak i gąsienic pewag bluetrack.

Firma pewag - dzięki "poligonowi doświadczalnemu" jakim są setki aplikacji w których pracują łańcuchy ochronne w kopalniach na całym świecie - dostarcza gąsienice, których wytrzymałość jest najdłuższa z możliwych.

Choć forwardery i harwestery nie pracują w kopalniach odkrywkowych, często poruszają się po twardym, skalnym podłożu - zwłaszcza w górach. To właśnie w takich warunkach dośwadczenie nabyte przy produkcji łańcuchów ochronnych procentuje.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą na gąsienice pewag bluetrack prosimy o bezpośredni kontakt z managerem produktu:

Marek Ormaniec
mao(at)pewag.pl
+48 693 361 100