Gąsienice na koła maszyn leśnych

Gąsienice pewag blutrack na koła maszyn leśnych

Gąsienice pewag bluetrack na kołach harvestera John Deere

Najnowocześniejszy zakład produkujący gąsienice pewag bluetrack

Gąsienice pewag bluetrack na dalekiej Syberii

Gąsienice pewag bluetrack na kołach maszyny pracującej w Sudetach

Gąsienice pewag bluetrack to relatywnie nowy produkt w ofercie pewag. Choć jest to produkt nowy  - skazany jest na sukces! Dlaczego?

Producenci gąsienic od lat dostarczają swoje produkty jako wyposażenie maszyn leśnych. Co więc nowego może zaproponować kolejny gracz na rynku? Największą - z technologicznie osiągalnych - odporność na ścieranie się gąsienic!

Firma pewag od lat jest liderem na rynku łańcuchów ochronnych - łańcuchów, które przedłużają żywotność opon maszyn pracujących w ekstremalnie trudnych warunkach, głównie kamieniołomach.

Łańcuchy ochronne - raz zamontowene -  użytkowane są do czasu ich całkowitego zużycia (starcia). Inwestycja w te nienajtańsze akcesoria jest tym bardziej uzasadniona  ekonowmicznie, im dluższą żywotność łańcuchów w danej aplikacji jest w stanie zapewnić producent. Firma pewag posiada największe "know-how" jeśli chodzi o technikę powierzchniowego utwardzania metalu - tak bardzo istotną przy produkcji zarówno: łańcuchów ochronnych jak i gąsienic pewag bluetrack.

Firma pewag - dzięki "poligonowi doświadczalnemu" jakim są setki aplikacji w których pracują łańcuchy ochronne w kopalniach na całym świecie - dostarcza gąsienice, których wytrzymałość jest najdłuższa z możliwych.

Choć forwardery i harwestery nie pracują w kopalniach odkrywkowych, często poruszają się po twardym, skalnym podłożu - zwłaszcza w górach. To właśnie w takich warunkach dośwadczenie nabyte przy produkcji łańcuchów ochronnych procentuje.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą na gąsienice pewag bluetrack prosimy o bezpośredni kontakt z managerem produktu:

Marek Ormaniec
mao(at)pewag.pl
+48 693 361 100