Łańcuchy na koła ciągników

Agro Show

 

Bednary, 20-23.09.2013

W dniach 20-23.09.2013 w Bednarach koło Poznania odbywała się niezwykła impreza targowa - XV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza. Niezwykła z uwagi na jej skalę. Była to chyba największa impreza tego typu w Europie. Targi odwiedzilo w ciągu czterech dni okolo 150.000 tysięcy ludzi. Byliśmy w Bednarach i my!

Na stoisku pewag zaprezentowaliśmy dwa modele łańcuchów śniegowych do traktorów: pewag traktor doppelspur oraz pewag universal.

Łańcuchy śniegowe pewag - zamontowane na kołach traktorów - można było również obejrzeć na stanowiskach producentów pojazdów rolniczych. Na kałach traktora John Deere założyliśmy dokładnie te same dwa modele łańcuchów, które prezentowaliśmy na naszym stanowisku. Ze względu jednak na wielkość traktora były one wykonane odpowiednio z grubszego materiału - nie z 7mm drutu (jak na naszym stoisku), nawet nie z 8,2mm drutu - lecz z 10mm drutu!

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego wystawę John Deere. Na ilu ujęciach można dostrzeć łańcuchy na kołach komunalnego traktora w charakterystycznym pomarańczowym kolorze? My naliczyliśmy 10 ujęć z łańcuchami w tle!

Na stoisku firmy Zetor zaprezentowaliśmy na obu osiach ciągnika łańcuchy w modelu, którego nie mamy oficjalnie w ofercie skierowanej na polski rynek -  pewag uniradial. Wpisy na funpagu Zetora wskazują, że łańcuchy na kołach dodały charakteru maszynie i ekspozycja podobała się! Co najważniejsze - zwracała na siebie uwagę. Co poniektórzy obracali głowy za traktorem w łańcuchach jak za przysłowiową długonogą blondynką.

Pamiętajcie o używaniu zimą łańcuchach śniegowych na kołach traktorów. Powtarzamy slogan reklamowy John Deere: Spotkajmy się na śniegu!

O łańcuchach śniegowych pewag na koła traktórów można przeczytać w specjalnym wydaniu targowym miesięcznika Agro-Expo.

Do 15.10.2013 promocja! Na haslo "Bednary" przygotujemy specjalną ofertę cenową. Prosimy o bezpośredni kontakt z managerem produktu:

Marek Ormaniec693 361 100


Galeria zdjęć z targów. Zdecydowanie planujemy być w Bednarach za rok. Do zobaczenia!

Jeśli powyższy artykuł był według Ciebie ciekawy lub pomocny - kliknij: