Łańcuchy ochronne pewag

Łańcuchy ochronne w Las Vegas

CONEXPO-CON/AGG 2014

04-08.03.2014 Las Vegas, USA

W dniach 04-08.03.2014 w Las Vegas (Nevada, Stany Zjednoczone) odbyły się tagi CONEXPO-CON/AGG.

Nasza siostrzana firma ze Stanów Zjednoczonych - pewag Inc. z Bolingbrook - zaprezentowała na stoisku producenta opon TITAN łańcuch ochronny pewag square tycoon 23 zamontowany na oponie w rozmiarze 58/80-63. Opony o tak monstrualnych rozmiarach standardowo montowane są w największych ładowarkach kołowych dostępnych "z katalogu" - CAT 994. Sam łańcuch ochronny (bez felgi i opony) ważył 5400 kg! "Size does matter!"

Rich Montgomery z amerykańskiego oddziału firmy pewag przekornie informował, że były to najlepsze dla pewag-u targi, na których firma nie była obecna "z własnym stoiskiem". Niesamowite rozmiary koła zabezpieczonego łańcuchem ochronnym pewag przyciągały w trakcie trwania imprezy tłumy gapiów, dziennikarzy z wielu stacji telewizyjnych i oczywiście wszystkich tych, którzy wiedzą do czego łańcuchy ochronne służą - profesjonalistów z branży górniczej.

W przypadku zainteresowania tematyką możliwości obniżenia kosztow eksploatacyjnych Twojej ładowarki kołowej za sprawą zastosowania łancuchów ochronnych pewag, prosimy o bezpośredni kontakt z managerem produktu:

Andrzej Ostrowski

607 635 300