Łańcuchy śniegowe do autokarów

pewag omnimat ring

NOWOŚĆ!

Przedstawiamy nowy model łańcuchów przeznaczonych do autokarów z zabudowanymi nadkolami. Łańcuchy pewag omnimat ring to łancuchy śniegowe o specjalnej kablowej konstrukcji umożliwiające kierowcom autokarów szybki proces montażu i demontażu.

W przeciwieństwie do standardowych łańcuchów do pojazdów ciężarowych (zapinanych za kołem), łańcuchy pewag omnimat ring wsuwa się za koło za pomocą sztywnego kabla. Standardowych łańcuchów nie można zamontować w wielu modelach autokarów z uwagi na zabudowane nadkola.

 

Po najechaniu na siatkę jezdną łańcuchy nie wymagają spinania za kołem. Proces montażu i dociągania kontynuuje się po zewnętrznej stronie koła. Okrągłe, 5.0 mm ogniwa siatki jezdnej wyposażone są dodatkowo w poprzecznie ogniwa, zwiększające przyczepność pojazdu do podłoża, jak i wydłużające żywotność łańcuchów. Mała waga łańcuchów w istotny sposób wpływa na łatwość montażu.
Łańcuchy w modelu pewag omnimat ring to najpraktyczniejsze rozwiązanie do autokarów.
Ze strony Unii Europejskiej można pobrać listę kontrolną kierowcy autokaru wyruszającego w trasę. Dwukrotnie wspomniane zostały w niej łańcuchy śnieżne.

Zapytaj o specjalną ofertę przedsezonową. Prosimy o bezpośredni kontakt z managerem produktu:

Piotr Kwaczyński

pik@pewag.pl

+48 603 970 100