Łańcuchy śniegowe do ciężarówek pewag cervino plus

15 lat na polskim rynku!

Łańcuchy śniegowe do ciężarówek pewag cervino są nieprzerwanie w naszej ofercie od 1999, od samego początku dystrybucji produktów pewag na polskim rynku.

Przez te 15 lat łańcuchy pewag cervino ulegały oczywiście modyfikacjom związanym ze zmieniającymi się wymaganiami rynku. W 2010 roku zaprezentowaliśmy model pewag cervino ring charakteryzujący się tym, iż centralna siatka jezdna połączona jest z siatkami bocznymi za pomocą zgrzewanych pierścieni. Łańcuchy w tej wersji będą dostępne do czasu wyczerpania stanów magazynowych, a następnie na specjalne zamówienia.

W sezonie 2014/2015 zaprezentujemy nową wersję łańcuchów - pewag cervino plus. Centralna siatka jezdna w tym modelu łańcuchów będzie posiadała - wgrzane na ogniwach horyzontalnych - dodatkowe ogniwa pionowe wpływające na:

  • polepszenie walorów trakcyjnych łańcuchów,
  • przedłużenie żywotności łańcuchów,
  • łatwość montażu łańcuchów.

Z okazji 15 rocznicy dystrybucji łańcuchów śniegowych pewag cervino w Polsce zaproponujemy potencjalnym nabywcom w nadchodzącym sezonie, specjalny 15% rabat (dostępny u uczestniczących w akcji dystrybutorów).

To będzie hit na rynku akcesoriów zimowych do pojazdów użytkowych. Firmy handlowe zapraszamy do współpracy i składania zamówień już teraz (oczywiście z odroczonym terminem realizacji w czwartym kwartale roku).
Potrzebujesz ofertę? Skontaktuj się z Managerem Produktu.

Marek Ormaniec

+48 693-361100