Łańcuchy śniegowe pewag

Najnowsza oferta produktowa

Sezon 2014/2015

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem łańcuchów śniegowych pewag przygotowanym na nadchodzący sezon zimowy 2014/2015.

Uprzejmie zwracamy Państwa uwagę na nowości:

  • łańcuchy śniegowe pewag servo sport (do samochodów z najmniejszą ilością miejsca w nadkolach)

Łańcuchy rekomendowane są do samochodów z najmniejszą ilością miejsca w nadkolach.
Czy instrukcja użytkowania Twojego pojazdu zabrania używania łańcuchów na ogumieniu w rozmiarze, które masz zamontowane? Łańcuchy w modelu pewag servo sport mogą być w Twojej sytuacji jedyną alternatywą?
UWAGA: bezwzględnie należy przestrzegać zaleceń producenta pojazdu!

Rozmiarówka łańcuchów pewag offroad extreme kończy się na rozmiarze FM 82. Łańcuchy w tym rozmiarze pasują do kół największych SUV-ów. Do opon terenowych i offroadowych o jeszcze większych rozmiarach (opisanych w calach np. 31x12,5-15) proponujemy łańcuchy o podobnej, co pewag offroad extreme konstrukcji - pewag universal.

Łańcuchy w modelu pewag omnimat ring to najpraktyczniejsze rozwiązanie dla kierowców autokarów. W przeciwieństwie do standardowych łańcuchów do pojazdów ciężarowych (zapinanych za kołem), łańcuchy pewag omnimat ring wsuwa się za koło za pomocą sztywnego kabla. Standardowych łańcuchów nie można zamontować w wielu modelach autokarów z uwagi na zabudowane nadkola.