Łańcuchy śniegowe pewag do samochodów Toyota

Polska premiera innowacyjnych łańcuchów śniegowych pewag servomatik suv RSM-V

W dniach 09-11.09.2019 odbyły się - w Sobieniach Królewskich koło Warszawy - pierwsze targi akcesoryjne TOYOTA EXPO. „Create Your Car” to slogan, który przyświecał organizatorom imprezy z Toyota Motor Poland.

Jednym z wystawców była firma pewag. Na swoim stoisku pzaprezentowaliśmy łańcuchy śniegowe pewag dedykowane do samochodów TOYOTA.

Na stanowisku pewag można było zobaczyć zamontowane na kołach łańcuchy w modelach:

  • pewag servo sport RSS
  • pewag brenta-c XMR
  • pewag snox pro SXP
  • pewag servomatik RSM.

Szczególną uwagę zwiedzających przykuwał eksponat imitujący obracające się koło pojazdu, na którym zamontowane były łańcuchy śniegowe pewag servomatik RSM.

Na własne oczy można było zobaczyć jak prosty może być demontaż innowacyjnych łańcuchów śniegowych pewag servomatik RSM. Trwał nie więcej niż 5 sekund!

Montaż? Czy 15 sekund przeznaczone na zamontowanie łańcucha na kole to nowy rekord świata?

Montaż łańcuchów pewag servomatik RSM jest podobny do montażu łańcuchów pewag ring automatik LMSB. Pierwsze charakteryzują się jednak automatycznym samonapinaniem. Aby założyć łańcuchy na koła wystarczy wyjść z samochodu tylko raz.

Również demontaż łańcuchów jest banalnie prosty. UWAGA: prosimy zapoznać się z instrukcją uźytkowania łańcuchów. Tylko wówczas gwarantujemy, iż demontaż będzie trwał kilka sekund!