Łańcuchy śniegowe pewag servomatik na Stadionie Narodowym!

Skorzystaj z kuponu rabatowego: "AUSTRIAINFO" w sklepie www.security-chains.pewag.pl

Zaoszczędź prawie 200 zł! Oferta ważna do 24.12.2019

Rekord świata! Błyskawiczny demontaż jedną ręką w kilka sekund!

Komfortowy montaż - łańcuchy są jednoczęściowe. Nie trzeba łączyć ze sobą jakichkolwiek elementów. Wystarczy wsunąć je na koło i uruchomić napinacz!

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego za nami!

W dniach 26-27.10.2019 na Stadionie Narodowym odbyła się impreza SNOWEXPO, w której uczestniczyli producenci i dystrybutorzy sprzętu narciarskiego oraz agencje reklamujące polskie oraz zagraniczne ragiony narciarskie. Jednym z wystawców była również firma pewag - producent innowacyjnych łańcuchów śniegowych.

Ponad 2 miliony Polaków jeździ na nartach. Ale aby poszaleć na śniegu - najpierw trzeba bezpiecznie w góry dojechać, a później równie bezpiecznie z nich wrócić. Łańcuchy śniegowe pewag bezspornie wpływają na poprawę bezpieczństwa narciarzy na górskich drogach, zimą. Jadąc na narty nie zapomnij wziąć łańcuchów śniegowych pewag do bagażnika.

Głównym eksponatem prezentowanym na imprezie były łańcuchy śniegowe w modelu pewag servomatik RSM. Łańcuchy charakteryzują się bardzo prostym montażem. Po wyjęciu z opakowania żadnych elementów łańcucha nie trzeba ze sobą łączyć - łańcuchy wystarczy wsunąć na oponę. Na końcu krótkotrwałego procesu należy jedynie uruchomić napinacz. To wszystko! 

Proces montażu jest badzo krótki, ale proces demontażu jest najprostszy z możliwych. W czasie imprezy pobity został nieoficjalny rekord świata w demontażu łańcuchów śniegowych jedną ręką! Zdejmowanie łańcucha z koła trwało jedyne 9 sekund. Można to zobaczyć na poniższym filmie.

Zapraszamy do skorzystania z promocji. Do 24.12.2019 można nabyć łańcuchy pewag servomatik RSM w cenie o prawie 200 zł niższej niż standardowa cena katalogowa. Wystarczy wpisać hasło "AUSTRIAINFO" jako kupon rabatowy podczas składania zamówienia w sklepie www.security-chains.pewag.pl