Łańcuchy śniegowe pewag servostar - najprostsze w montażu, komfortowe w użytkowaniu

Inwestycja w bezpieczeństwo na drodze zimą, z której będziesz zadowolony(a)!

Łańcuchy śniegowe pewag servostar - widok z boku

Łańcuchy śniegowe pewag servostar - widok z boku

Łańcuchy śniegowe pewag servostar - siatka jezdna

Łańcuchy śniegowe pewag servostar - siatka jezdna

Łańcuchy śniegowe pewag servostar to nowa rodzina łańcuchów na koła montowanych tylko od zewnętrznej strony koła. Różnią się od tradycyjnych łańcuchów samochodowych tym, że nie trzeba wkładać rąk za koła celem zapięcia jakichkolwiek elementów konstrukcyjnych.

Łańcuchy należy przed pierwszym ich użyciem optymalnie dopasować do rozmiaru kół. Kiedy tę procedurę mamy już za sobą - zakładanie łańcuchów w sytuacji kryzysowej na drodze jest bardzo szybkie.

Również jazda w tych łańcuchach różni się od jazdy w łańcuchach tradycyjnych (zostawiających na śniegu śląd drabinkowy, trójkątny czy też rombowy).

Jadąc z założonymi łańcuchami pewag servostar odnosi się nieodparte wrażenie jakby prowadziło się pojazd poruszający się na gąsiennicach. Brak tak typowego - dla łańcuchów tradycyjnych - efektu "najeżdżania" kołami na łańcuchy. Łańcuchy pewag servostar charakteryzują się ciągłą siatką jezdną dzięki której prowadzenie pojazdu na ośniezonej drodze jest bardzo komfortowe.

Również jazda po niezaśnieżonych odcinkach dróg - jak np jazda w tunelach - jest komfortowa. Nie czuje się tak charakterystycznego "bicia" na kierownicy.

Zapraszamy do zamówienia łańcuchów pewag servostar w oficjalnym sklepie internetowym producenta.

W podziękowaniu za złożone zamówienia otrzymasz kultową opaskę Jamie Flag (w polskich barwach) austriackiego producenta Eisbär  (wartą 169 zł) gratis!

Promocja ważna tylko w sklepie www.sniegowe.pl