Łańcuchy śniegowe pewag - sklep producenta

Łańcuchy śniegowe pewag - sklep producenta

Firma pewag to jedyny producent łańcuchów śniegowych posiadający swoje przedstawicielstwo w Polsce. W tym roku firma obchodzi jubileusz 20 lat istnienia na polskim rynku.

W sezonie zimowym oficjalny sklep producenta łańcuchów śniegowych cieszy się dużym zainteresowaniem. Kupujący mają pewność, że zostaną profesjonalnie obsłużeni.

W wielu przypadkach wybór właściwego modelu łańcuchów do danego rozmiaru ogumienia i modelu pojazdu oraz przewidywanej skali trudności warunków, w których będą użytkowane - nie jest prosty. W tym aspekcie obsługa sklepu przebija wszystkie standardy. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanego serwisu są komentarze pozostawione przez internautów (Google reviews).

"Zakupy zrobiliśmy w tym sklepie internetowym w ubiegłą środę, dzisiaj siedzimy w zasypanym ośrodku narciarskim w Austrii i wiemy, że to była bardzo dobra decyzja związana z wydaniem pieniędzy na ten zakup, dzisiaj on ratuje nas z opresji, dziękujemy Pani ze sklepu internetowego za przekonanie nas do tego zakupu :-) :-) a nie wierzyliśmy, że jako właściciele takiego samochodu będziemy w ogóle potrzebowali tych łańcuchów, dzisiaj już wiemy ,że są nam potrzebne :-),raz jeszcze dziękujemy i pozdrawiamy z zasypanego Tyrolu Magda i Marek K. Polecamy gorąco produkty i ten sklep internetowy!!"

"Kupuję w wielu sklepach internetowych, ale te przerósł samego mnie :-). Sklep jest świetnie zorganizowany, czytelny, opisy dokładne i odzwierciedlające rzeczywistość .Duży wybór i miłe promocje , a teraz następny temat: obsługa tego sklepu, wypunktuję: błyskawiczna reakcja, podziękowanie za zamówienie, poinformowanie kiedy i jaką firmą wychodzi moja przesyłka, zaproszenie do ponownych odwiedzin, to jest standard jaki jeszcze niewiele sprzedawców internetowych oferuje niestety. Polecam bardzo! Pozdrawiam przemiłą obsługę sklepu internetowego i do zobaczenia na pewno ponownie!"

"Zdecydowanie polecam, czas realizacji mojego zamówienia wyniósł 3 dni z dostawą do domu, po złożeniu zamówienia Pani ze sklepu zadzwoniła, krótko po tym fakcie z informacją o przyjęciu zamówienia, potwierdziła dostępność i przekazała komplet informacji co będzie się działo( płatności, wysyłka, jakim kurierem itp.) dodatkowo dowiedziałem się od Niej wiele szczegółów na temat łańcucha, który wybrałem, dało mi to poczucie dokonania słusznego wyboru i bezpieczeństwa zakupu.
Tak jak zostałem potraktowany przez tą Panią z obsługi sklepu, nigdy dotąd mi się nie zdarzyło, a robię dużo zakupów w sieci. Naprawdę, sklep i obsługa tego sklepu mogę stwierdzić, że reprezentuje w najlepszym rozumieniu tego słowa: poziom europejski. Dlatego polecam ten sklep."

"Gorąco polecam!!! Bardzo duży wybór! Błyskawiczna reakcja od zamówienia do dostawy, Pani w tym sklepie ma doskonałe podejście do klienta i jego potrzeb, co najważniejsze: umie słuchać!! Jestem bardzo zadowolona, bo czułam się zrozumiana i sklep oraz sam zakup spełnił moje oczekiwania. Polecam ten sklep."

Zapraszamy na zakupy w sklepie: www.sniegowe.pl