Łańcuchy śniegowe pewag uniradial do Mitsubishi L200

Do warunków off-road!

Łańcuchy śniegowe pewag uniradial GR..S rekomendowane są do pojazdów użytkowych i specjalistycznych poruszających się w bardzo trudnych warunkach terenowych. Szczególnie polecane są do pojazdów straży pożarnej oraz pojazdów obsługi infrastruktury energetycznej i telekomunikacyjnej, operujących w terenach górskich.

Gęsta, sześciokątna siatka jezdna zapewnia znakomitą przyczepność pojazdu do podłoża. Pozwala ona na przenoszenie na podłoże dużego momentu napędowego i co ważne zabezpiecza pojazd przed uślizgami bocznymi lepiej niż łańcuchy posiadające rombową siatkę bieżną.

Łańcuchy śniegowe pewag uniradial GR..S posiadają całą siatkę połączoną za pomocą zgrzewanych pierścieni. W procesie produkcji cała „pozgrzewana” siatka podlega procesowi utwardzania. Taka budowa zapewnia łańcuchom bardzo dużą odporność na rozrywanie.

Na zdjęciach pierwszy montaż łańcuchów śniegowych pewag uniradial GR 103 5 na kolach 265/60-18 pojazdu Mitsubishi L 200, którego zadaniem jest dotarcie do masztów telefonii komórkowej usytuowanych w najtrudniejszym, górskim terenie.

Pomoc w zakresie właściwego doboru łańcuchów antypoślizgowych:

Manager Produktu
Marek Ormaniec
+48 693 361 100
mao(at)pewag.pl