pewag HAT TRICK w Polsce!

HAT TRICK - 3 komplety łańcuchów ochronnych pewag na kołach 3 modeli ładowarek Komatsu w 3 tygodnie!

Łańcuchy pewag hexa tyro 16 na kołach Komatsu WA470

Łańcuchy pewag square granite 18 na kołach Komatsu WA600

Łańcuchy pewag square granite 16 na kołach Komatsu WA500

Znakomita seria łańcuchów ochronnych pewag trwa!

W ciągu ostatnich trzech tygodni serwis firmy pewag zamontował 12 sztuk łańcuchów ochronnych na kołach trzech modeli ładowarek Komatsu. Wszystkie maszyny pracują w zakładach górniczych surowców skalnych na Kielecczyźnie.

"Komatsu WA600 to potężna ładowarka kołowa dostosowana do różnego rodzaju aplikacji" * - znakomita maszyna do pracy w kopalni surowców skalnych. Opony maszyny wjeżdżającej w usyp ostrego kamienia po odstrzale skały są jednak narażone na przedwczesne uszkodzenia. W tym celu zabezpiecza się je łańcuchami ochronnymi. Na kołach w rozmiarze 35/65-33 ładowarki Komatsu WA600 zostały zamontowane łańcuchy ochronne pewag square granite 18. Waga jednego łańcucha to 1275kg!

"Komatsu WA470 to wyjątkowa kombinacja stabilności, mocy odrywania i siły uciągu." *  W celu zapewnienia jeszcze lepszej trakcji maszyny na jej kołach zostały zamontowane łańcuchy antypoślizgowe (z rodziny łańcuchów ochronnych)  pewag hexa tyro 16. Charakterystyczna siatka sześciokątna zdecydowanie poprawia walory trakcyjne maszyny poruszającej się z większymi prędkościami.

"Komatsu WA500 to maszyna, która oferuje wyjątkową kombinację stabilności, siły odspajania i siły uciągu" * - standardowa ładowarka wykorzystywana w Polsce przez wiele kamieniołomów, poruszająca się na kołach w rozmiarze 29,5x29. Serwis firmy pewag zainstalował na jej kołach łańcuchy ochronne pewag square granite 16. To ten sam model łańcuchów, który został wcześniej zamontowany na kołach Komatsu WA600, ale wykonany z 16mm drutu.

Co łączy te trzy modele ładowarek Komatsu od trzech tygodni? Ich użytkownicy mogą spać spokojnie. Oponom maszyn już nie grożą przedwczesne uszkodzenia - zabezpieczają je łańcuchy ochronne od firmy pewag! 

W przypadku zainteresowania otrzymaniem oferty na łańcuchy ochronne pewag prosimy o kontakt z Managerem Produktu:

Andrzej Ostrowski

mobile: +48607635300

e-mail: ao(at)pewag.pl

* Więcej o ładowarkach kołowych KomatsuTUTAJ