pewag na targach SYMAS 2019

Relacja z targów SYMAS

Po raz kolejny spotkaliśmy się ze służbami utrzymania ruchu zakładów na targach SYMAS (02-03.10.2019)  w Krakowie.

Targi poświęcone są głównie transportowi materiałów sypkich - prezentowaliśmy więc innowacyjne łańcuchy napędowe pewag hero. Austriacki producent to na chwilę obecną jedyna firma na świecie, która wykorzystuje technologię zgrzewania tarciowego do produkcji łańcuchów ogniwowych. Specjalnie wyprofilowane kute ogniwa łańcuchów wpływają na wydłużenie czasu pracy przenośników o około 30 procent.

Rok temu zaprezentowaliśmy na targach nowość - innowacyjne haki pewag levo LH5 sterowane radiowo. Po roku możemy pochwalić się kilkoma aplikacjami, w których te urządzenia pracują w Polsce. Mają zastosowanie zwłaszcza w tych aplikacjach, w których zależy na podwyższeniu standardów bezpieczeństwa pracowników oraz zoptymalizowaniu procesów logistycznych w zakładach pracy.

Na stoisku zaprezentowaliśmy również rodzinę punktów zaczepowych, a wśród nich innowacyjne obrotowe śruby z uchem pewag Gamma PLGW Supreme. Można je dokręcić/odkręcić siłą ludzkich dłoni bez konieczności korzystania z kluczy. Śruby PLGW sprawdzają się zwłaszcza podczas podnoszenia ładunków zawiesiami wielocięgnowymi, kiedy to punkty zaczepowe mają tendencję do obracania się pod wpływem działających sił.

Uchwyty pewag winner proCLAMP to stosunkowa nowa grupa produktowa w ofercie pewag. Na stoisku zaprezentowaliśmy innowacyjne uchwyty pewag BCW-A o regulowanej szerokości szczęk do podnoszenia kręgów betonowych. Uchwyty charakteryzują się znacząco mniejszą wagą niż porównywalne produkty dostępne na rynku.

Innowacyjne zawiesia pewag winPRO w klasie 12 z dystrybutorem ładunku AGWP to kolejny produkt od pewag-u. Żaden inny producent łańcuchów nie produkuje zawiesi z drutu o przekroju kwadratowym.

Wspólny mianownik zaprezentowanych na SYMAS produktów pewag? 5x innowacyjność!

Do zobaczenia w Krakowie za rok.