pracownicy pewag

w Center for American Values

Na przełomie kwietnia i maja 2014 ponad 100 pracowników firmy pewag uczestniczyło w spotkaniu pewag Group Meeting. W tym roku coroczne spotkanie sprzedawców produktów pewag odbyło się w Stanach Zjednoczonych i towarzyszyło ceremonii oficjalnego otwarcia fabryki łańcuchów śniegowych pewag w Pueblo, Colorado.

Jesteśmy pod dużym wrażeniem wszystkich dodatkowych atrakcji, które przygotowali nasi koledzy z amerykńskiego oddziału firmy pewag: Chicago, Drake Hotel, siedziba pewag Inc., Andy's Jazz Bar, Pueblo Rodeo, Pueblo Museum.

Niesamowite wrażenie zrobiła na nas wizyta w Center for American Values. Medal of Honor to najwyższe amerykańskie odznaczenie przyznawane za dzielność na polu walki. Pueblo - jak żadne z inne amerykańskie miasto - jest dumne z czterech swoich obywateli odznaczonych tym właśnie medalem.

W głównej sali Center for American Values widzieliśmy zdjęcia wielu odznaczonych Medalami Honoru oraz przeczytaliśmy krótkie ich wypowiedzi - często po latach - jakże trafne. Galeria zdjęć z wizyty pracowników pewag w Center for American Values.
Poniżej kilka cytatów odznaczonych Medalami Honoru:
 

Those who give up freedom for peace will soon lose both.
Everett Parker Pope

Wśród wielu zdjęć odnaleźliśmy zdjęcie imigranta z Polski (albo syna imigrantów):

Every day has its test, and every time we fail to do what is right, we weaken our character and the character of this great country.
Robert Joseph Modrzejewski

Na koniec cytat, który zrobił na nas największe wrażenie:
"I may not like or agree with your opinion, but I will fight to the death for you to have it."