Targi WOD-KAN 2018

Łańcuchy nierdzewne pewag na WODKAN

W dniach 05-07.06.2018, w Bydgoszczy odbyła się kolejna edycja targów WODKAN.

Firma pewag po raz kolejny zaprezentowała na swoim stoisku profesjonalne rozwiązania dla branży wodno-kanalizacyjnej. Poza znanymi od lat na polskim rynku łańcuchami do pomp zanurzeniowych pewag PCWI zaprezentowaliśmy innowacyjne "szakle" pewag LCWI służące do tworzenia pętli na końcach łańcuchów. Do oprawy graficznej stoiska został wykorzystany rysunek artysty Andrzeja Mleczko przygotowany specjalnie z myślą o tej właśnie imprezie targowej.

"Przed nami długa droga" - informuje prezes zarządu Piotr Kwaczyński. "Firmy nadal nagminnie używają łańcuchów nieprzewidzianych do podnoszenia ładunków. Przypomnijmy co jest napisane w preambułach obu norm DIN 763 oraz DIN 766. "Łańcuchy nie do podnoszenia ładunków!", a właśnie takie łańcuchy - przeznaczone do cumowania łódek - często trafiają do przepompowni ścieków.

"Oczywiście jesteśmy firmą handlową, ale również duży nacisk kładziemy na aspekty edukacyjne" - kontynuuje Piotr Kwaczyński. "Dlatego co roku, od siedmiu lat uczestniczymy w targach WODKAN. Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja".

Do zobaczenia za rok w Bydgoszczy.