Zabezpieczenia do motocykli i rowerów

Sezon nie tylko dla motocyklistów i rowerzystów

 

Sezon - niestety - również dla złodziei

For English click HERE.

Powszechnie mówi się, że łańcuch jest tak mocny, jak mocne jest jego najsłabsze ogniwo. Łańcuchy pewag VKK 12mm nie mają słabych ogniw!

 

Nie ma takich nożyc ręcznych, które przecięłyby ten łańcuch. Na filmie prowadzący informuje, iż ostrza nożyc mają twardość 62 RC. Łańcuch pewag VKK 12mm utwardzony jest powierzchniowo do 63 RC. Mówiąc kolokwialnie - nie ma szans by "coś miększego" przecięło "coś twardszego".

Na poniższym filmie widac, że czas przecięcia jednego z dwóch prętów ogniwa to 50 sekund. Do tego cala ta operacja to dużo hałasu oraz iskier, które z pewnością zniechęcą potencjalnego złodzieja. 

Poniżej zdjęcie łańcucha pewag VKK 12 zabezpieczającego rower.

12mm łańcuch z pewnością zrobi wrażenie na Twoich kolegach! Zabezpieczony antykorozyjnie powłoką galwaniczną łańcuch pewag VKK 12mm  będzie znakomicie pasował do Twojego motocykla lub roweru.

Rozpoznaj temat wśród swoich kolegów i złóżcie wspólne zamówienie na wielokrotność 1-metrowych odcinków łańcucha pewag VKK 12mm.

ańcuch dostępny jest teraz z otuliną zabezpieczającą przed porysowaniem oraz profesjonalną kłódką VIRO idealnie pasującą do łańcuchów pewag VKK 12x45. KLIKNIJ aby powiększyć zdjęcie.

JAK ZAMAWIAĆ?
Zapytaj nas o ofertę. Zapytanie ofertowe o zabezpieczenia o niestandardowej długości przyślij na e-mail lub zamów zabezpieczenia o standardowej długości w sklepie internetowym.