Zawiesia do pomp PCWI 4/160

Łańcuchy do pomp zanurzeniowych

 

o maksymalnej wadze do 160kg

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w Polsce nowy program zawiesi ze stali nierdzewnej do pomp zanurzeniowych na targach Wod-Kan w 2012.
 
Zawiesia pewag PCWI są zbudowane z łańcuchów i akcesoriów przeznaczonych i wykorzystywanych w technice podnoszenia. 

Zawiesia PCWI do zawieszania pomp są w 100% testowane.
 W fabryce poddawane sile próbnej = 2,5x DOR (Dopuszczalne Obciążenie Robocze). Wszystkie zawiesia spełniają współczynnik bezpieczeństwa x4. Dla użytkowników pomp zanurzeniowych to bardzo ważna zaleta łańcuchów PCWI w przeciwieństwie do wszelkich innych łańcuchów ze stali nierdzewnej NIEprzeznaczonych do podnoszenia. Zawiesia PCWI nie mają prawa się zerwać po przyłożeniu siły mniejszej niż 4x DOR.

Dzięki temu zawiesia pewag PCWI są bezpieczne dla serwisantów pomp oraz dla samych – często bardzo wartościowych – urządzeń.

Na targach Wod-Kan 2013 zaprezentujemy zawiesia w nowym rozmiarze. Zawiesia PCWI 4/160 wykonane są z drutu o średnicy 4mm i posiadają DOR = 160 kg. Dotychczas najmniejsze zawiesie z naszej oferty (wykonane również z drutu 4mm) posiadało DOR 320 kg i dla wielu pomp było po prostu „przewymiarowane”. Skutkowało to oczywiście wyższą ceną. Skąd ta różnica w DOR-ze przy tej samej średnicy łańcuchów? Zawiesia PCWI 4/160 nie posiadają ogniw pośrednich, ktore zwykle łączą łańcuchy z ogniwami głównymi. Nowe ogniwa główne o nieco innych kształtach wykorzystane do produkcji zawiesi PCWI 4/160 połączone są bezpośrednio z łańcuchami (bez wykorzytania ogniw pośrednich).
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszego i zobaczenia nowości z techniki zawieszania pomp zanurzeniowych na targach Wod-Kan.

Po niezobowiązującą wycenę zadzwoń do: