Zawiesia łańcuchowe pewag winner

Bauma 2013

 

Dzień pierwszy

Bauma ruszyła. Tym razem nie przeszkodził żaden wulkan. Pogoda prawie śródziemnomorska, co z pewnością ucieszyło organizatorów i przede wszystkim wystawców. O zainteresowaniu imprezą świadczy fakt, że pokonanie ostatnich 30 km przed wjazdem na tereny targowe zabierało ponad półtorej godziny...

Obecna edycja targów jest potwierdzeniem maksymy, że czy jest dobrze, czy też trochę gorzej - BYĆ TU TRZEBA! Przyjechali więc wielcy z branży górniczej z wielkimi maszynami, które prezentują na wielkich stoiskach. Ale są również i ci, którzy dzięki Baumie wielkimi chcą się dopiero stać.

Stoisko firmy pewag austria ma prosty styl. Tak jak w biznesie - nie oferujemy "fajerwerków", ale najprostsze i najskuteczniejsze rozwiązania problemów, z którymi spotykają się nasi Klienci. 

Na stoisku firmy prezentujemy nowe rozwiązania z oferty łańcuchów ochronnych. Nowe modele pierścieni oraz złączek, ktore zostaly niedawno wprowadzone do programu, można zamykać bez konieczności używania młotka.

Z szerokiej oferty zawiesi łańcuchowych przedstawiamy nowy program punktów mocujących pewag profilift.

Swój pokaz premierowy na Baumie ma również uchwyt AGWW zwiększający nośność zawiesi łańcuchowych czterocięgnowych. Dzięki AGWW istnieje 100% możliwość zbudowania zawiesi 4-ciegnowych w klasie 10 z łańcuchów i akcesoriów o rozmiar mniejszych niż podobnych zawiesi w klasie 8. Dzięki temu zawiesia w wyższej klasie wytrzymałości mogą okazać się tańsze, aniżeli zawiesia w klasie wytrzymałości 8!

Na Baumie jest też „polsko” - dzięki polskim firmom oraz polskim reprezentantom światowych koncernów. Kto planuje tu się jeszcze pojawić, z pewnością nie będzie żałował…

Galeria zdjęć z targów Bauma 2013.