Łańcuchy pewag mogą być blisko Ciebie..

Gdzie jest najbliższy serwis Premio?

 

Zapytaj tam o łańcuchy śniegowe pewag!

Premio to obecnie sieć 123 punktów serwisowych typu fast-fit na terenie całej Polski, w których można serwisować opony, układy wydechowe, układy hamulcowe lub wymienić olej. Doświadczeni mechanicy Premio pomogą także sprawdzić i skorygować geometrię oraz przeprowadzić okresowe przeglądy aut. Na stronie www.premio.pl znajduje się pełna informacja o sieci Premio, jej ofercie i lokalizacji punktów.

Sieć Premio od początku swojego istnienia związana jest z Grupą Goodyear. Dlatego w punktach serwisowych w Polsce oferowane są przede wszystkim opony należące do tego amerykańskiego koncernu tj. Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, czy polska Dębica, choć nie brakuje także opon innych firm. Historia Premio sięga 1972 r., kiedy koncern Goodyear kupił niemiecką sieć Kempten. W 1996 r. na rynku niemieckim zadebiutowała Premio Reifen-Service, która wkrótce stała się najbardziej prestiżową siecią w Niemczech. Dziś do Premio należy ponad 600 punktów w 12 krajach.

Na mocy podpisanej ostatnio umowy o współpracy pomiedzy pewag i Premio, Partnerzy Premio poszerzyli swoją ofertę produktową o austriackie łańcuchy śniegowe pewag i szwajcarskie kultowe nakładki montowane od zewnętrznej strony Spikes-Spider.

Znajdź najbliższy salon Premio za pomocą wyszukiwarkii zapytaj o łańcuchy śniegowe pewag.

Jeśli powyższy artykuł był według Ciebie ciekawy lub pomocny - kliknij: