Łańcuchy śniegowe do traktora

Łańcuchy śniegowe na koła traktorów

Łańcuchy pewag traktor doppelspur na koła traktorów odśnieżających.

Już teraz warto pomyśleć o doposażeniu traktorów w łańcuchy. Dobór odpowiedniego rozmiaru łańcuchów jest zależny nie tylko od rozmiaru ogumienia, ale często także od konkretnego producenta ogumienia, gdyż faktyczne wymiary opony mogą być na tyle różne u różnych producentów, iż wymagają doboru innego rozmiaru łańcuchów. Dobierając łańcuchy należy także zwrócić uwagę czy wystarczająca jest ilość wolnego miejsca między oponą i błotnikiem dla bezkolizyjnej pracy łańcuchów. Biorąc to wszystko pod uwagę nie należy zwlekać z doborem do pierwszego opadu śniegu…

Łańcuchy pewag traktor doppelspur to standardowe wyposażenie traktorów odśnieżających.
Przeznaczone są one do pracy w lekkich i średnio trudnych warunkach.

Siatka jezdna łańcuchów o kwadratowym śladzie oplotu świetnie współpracuje z „jodełkowym” bieżnikiem opon traktorowych zapewniając dobrą przyczepność. Dodatkowo w części jezdnej siatka jest wzmocniona dodatkowymi poprzecznymi ogniwami, wpływającymi zarówno na zwiększenie walorów trakcyjnych łańcuchów jak i skutecznie przedłużającymi ich żywotność.

Łańcuchy pewag traktor doppelspur produkowane są - w zależności od rozmiaru ogumienia - z ogniw 7,0 mm, 8,2 mm lub 10 mm, ze specjalnej tytanowej stali stopowej TitanGrip®.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z nami odpowiednio wcześnie, aby możba bylo bezstresowo sprawdzić perfekcyjne dopasowanie łańcuchów do kół Waszego traktora.

Manager Produktu

Marek Ormaniec

+48 693 361100

mao(at)pewag.pl