Łańcuchy śniegowe - ostatnie szkolenie przed końcem lata

Łańcuchy śniegowe - szkolenie w zakładzie produkcyjnym w Bruckl, Austria

pewag snow chains' team

Łańcuchy śniegowe do pojazdów ciężarowych - wizyta w zakładzie produkcyjnym w Bruckl, Austria

Łańcuchy na koła maszyn leśnych - prezentacja programu

Łańcuchy śniegowe na koła traktorów

Łańcuchy pewag na koła pojazdów odśnieżających

Łańcuchy śniegowe do samochodów osobowych - szkolenie w zakresie szybkiego oraz poprawnego montażu

21.09 odbyło się pierwsze szkolenie dotyczące łańcuchów śniegowych pewag od czasu wybuchu pandemii. Spotkanie odbyło się w reżimie sanitarnym 3G - wszyscy uczestnicy musieli wylegitymować się potwierdzeniem zaszczepienia, certyfikatem ozdrowieńca lub aktualnymi testami.

Do Bruck w Austrii przybyli przedstawiciele firm dystrybujących łańcuchy śniegowe pewag w: Niemczech, Szwecji, Republice Czeskiej, Słowacji, Szwajcarii, Francji, Włoch, Portugalii, Austrii i Polski.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowinkami zaprezentowanymi przez konstruktorów łańcuchów antypoślizgowych. Była szansa potrenować zakładanie łańcuchów nie tylko na kołach samochodu osobowego, ale również traktora czy nawet unimog-a.

W 2020 roku o tej samej porze przyśpieszała druga fala pandemii. Jej skutkiem było zblokowanie całej branży narciarskiej. Dzisiaj - rok później - mimo, iż czwarta fala pandemii przyśpiesza, nie wydaje się być realnym, aby branża narciarska została ponownie zablokowana. A to za sprawą znaczącej grupy społeczeństwa, która zaszczepiła się.

Udane szkolenie już poza nami; wierzymy, że w nadchodzący sezon zimowy wejdziemy w pełni przygotowani.