Łańcuchy śniegowe pewag 2021-2022

Nowy katalog na sezon zimowy 2021-2022 - łańcuchy śniegowe pewag

Łańcuchy śniegowe pewag servostar

Łańcuchy śniegowe pewag servostar oraz pewag servostar X

To już 21 edycja katalogu łańcuchów śniegowych pewag. Jesteśmy na polskim rynku od ponad 20 lat!

Kiedy zaczynaliśmy - podstawowy program oferty stanowiły 4 modele łańcuchów: łańcuchy pewag brenta-c i pewag rapido (sekcja łańcuchów do pojazdow osobowych), łańcuchy pewag brenta 4x4 (sekcja łańcuchów do pojazdów terenowych) oraz pewag cervino (sekcja łańcuchów do pojazdów ciężarowych). Trzy z czterech modeli łańcuchów nadal znajdują się w naszej ofercie co dowodzi o ich mocnej pozycji na rynku.

Nowy katalog to zupełnie nowa oferta. W dwóch działach łańcuchów śniegowych do pojazdów osobowych i pojazdów typu SUV prezentujemy nie 3 modele lecz 18 modeli - każdy spełniający inne oczekiwania klienta.

Dwa pierwsze rozdziały katalogu zostały zdominowane przez modele należące do 3 rodzin łańcuchów:

 1. łańcuchy pewag servo
  1. pewag servostar
  2. pewag servomatik
  3. pewag servo
  4. pewag servo sport
  5. pewag servo 9
  6. pewag servostar X
  7. pewag servomatik SUV
  8. pewag servo SUV
 2. łańcuchy pewag snox
  1. pewag snox
  2. pewag snox suv
 3. łańcuchy brenta-c
  1. pewag brenta-c
  2. pewag brenta 4x4

W 2020 roku wprowadziliśmy do naszej oferty długo oczekiwane łańcuchy śniegowe do samochodow osobowych montowane tylko od zewnętrznej strony koła - pewag servostar. Na sezon 2021-2022 przygotowaliśmy PREMIERĘ - "kontynuację" tej linii produktowej - łańcuchy śniegowe do crossoverów i małych SUV-ów - pewag servostar X.

Podczas montażu i demontażu łańcuchów pewag servostar oraz pewag servostar X nie trzeba wkładać dłoni za koło celem zapięcia/rozpięcia jakichkolwiek elementów konstrukcyjnych. Łańcuchy są przymocowane do koła za sprawą adaptera, który jest przykręcany do jedenj ze śrub w piaście koła.

To najbardziej komfortowe w montażu łańcuchy śniegowe!

Katalog produktowy zawiera nie tylko zdjęcia i opisy łańcuchów śniegowych, ale również wskazówki, które warto przeczytać przed pierwszym montażem i zimowym wyjazdem w góry. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

 

Łańcuchy śniegowe pewag 2021-2022

Nowy katalog - kliknij na poniższą ikonkę VIEW