Premiera pewag bluetrack

pewag rozpoczyna sprzedaż gącienic pewag bluetrack

 

na rynkach skandynawskich

Znakomite walory trakcyjne, wytrzymale, bezpieczne zarówno dla drzew jak i sciółki leśnej.
Właśnie te właściwości najlepiej opisują NOWOŚĆ w ofercie firmy pewag - gąsienice pewag bluetrack. Gąsienice od nowego - ale sprawdzonego od lat na płaszczyźnie łańcuchów na koła - austriackiego producenta!

Oferta znanych na calym świecie łańcuchów śniegowych pewag została teraz rozszerzona o gąsienice pewag na koła maszyn leśnych.
 

"This means that we are becoming more complete as a supplier of traction products for the forest industry in the Nordic countries" - mówi Hans Nicklasson, manager ze szwedzkiego oddzialu firmy pewag - pewag sweden.

Gąsienice pewag bluetrack od austriackiego producenta pewag zadebiutowały na rynkach skandynawskich podczas dwóch imprez targowych z branży leśnej: SkogsElmia (targi odbyły się w Jonkoping w dniach 4-6.06.2015) oraz SkogsNolia (targi odbyły się w Umea w dniach 11-13.06.2015).

 

Dostępne są trzy modele gąsienic pewag bluetrack:

  • pewag bluetrack perfekt - model specjalnie skonstruowany z myślą o najtrudniejszych warunkach pracy. Do warunków górzystych, kamienistych o wysokim kącie nachylenia miejsc pracy maszyn leśnych. Kształt sekcji poprzecznych gwarantuje z jednej strony optymalne właściwości trakcyjne, a z drugiej strony uniemożliwia ryzyko "zapychania się" gąsienic śniegiiem, lodem oraz błotem.
  • pewag bluetrack duro - uniwersalny model do standardowych warunków pracy w lesie. Dzięki dużej powierzchni i zaookrąglonych krawędzi jest bazpieczny dla scióki leśnej. Gwarantuje optymalne walory trakcyjne w każdym terenie.
  • pewag bluetrack flow - model specjalnie skonstruowany z myślą o łatwym terenie leśnym i delikatnym podłożu. Szeroka powierzchnia gąsienic zabezpiecza maszynę przed zapadaniem się w miękkim podłożu a z drugiej strony chroni ognumienie przed przedwczesnymi uszkodzeniami mechanicznymi ze strony kamieni i konarów drzew.

Więcej o produkcie na stronie dedykowanej wyłącznie gąsienicom pewag bluetrack.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą na gąsienice pewag bluetrack prosimy o bezpośredni kontakt z managerem produktu:

Marek Ormaniec
mao@pewag.pl+48 693 361 100