Zabezpieczenia rowerowe, zabezpieczenia motocyklowe

Zabezpieczenia do roweru, zabezpieczenia do motoru, zabezpieczenia do silnika zaburtowego

source: pewag USA

Zabezpieczenie roweru na rynku w Krakowie

Za oknem jeszcze zimowo ale, ostatni śnieg niedługo już stopnieje.  Najwyższy czas pomyśleć o nadchodzącym sezonie.

Program zabezpieczeń łańcuchowych pewag cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Każde zabezpieczenie do roweru, zabezpieczenie do motoru, zabezpieczenie silnika zaburtowego i innej wartościowej ruchomości przygotowywane jest pod konkretne zamówienie klienta.

Potrzebujesz zabezpieczenia o niestandardowej długości np.: 3-, 4-, 5- metrów? Nie ma problemu! Najdłuższe zabezpieczenie łańcuchowe jakie do tej pory dostarczyliśmy (klub golfowy w Holandii, zabezpieczenie wózków golfowych po sezonie) miało długość 10 metrów.

Oferując nasze zabezpieczenia antykradzieżowe staramy się unikać zwrotów zaczynających się na "naj". Ale obiektywnie rzecz biorąc czy są na świecie dostępne łańcuchy utwardzone bardziej inteligentnie niż te wyprodukowane przez austriacki pewag? Chyba nie. Dobre łańcuchy antykradzieżowe powinny charakteryzować się - w dużym skrócie - optymalną głębokością powierzchniowego utwardzenia. Chodzi o to by łańcuchy były jak najgłębiej utwardzone, ale jednocześnie też nie za głęboko, aby przypadkiem nie stały się za kruche.

Łańcuchy pewag VKK (poszukiwane w internecie również jako pewag 3012) dostępne są w 3 konfiguracjach:

  • sauté - sam łańcuch cięty z metra
  • łańcuch z zamontowaną (nitami) otuliną tekstylną
  • łańcuch z otuliną tekstylną oraz z kłódką VIRO.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: https://security-chains.pewag.pl/zabezpieczenia-antykradziezowe oraz na naszą stronę na Facebook-u: https://www.facebook.com/MotorcycleChains .

#zabezpieczeniaRowerowe, #zabezpieczeniaMotocyklowe #securityChains